O mnie

mgr Agnieszka Myśliwy - psycholog, psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam czteroletni podyplomowy kurs Psychoterapii Psychodynamicznej organizowany przez Oddział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Collegium Medicum UJ. Jest to kurs atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, który prowadzi do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty. Obecnie pracuję pod superwizją doświadczonego psychoterapeuty, co pozwala mi na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności terapeutycznych.

Dodatkowo, ukończyłam specjalizację z psychologii sportu pod kierunkiem prof. Jana Blecharza, realizowaną na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zdobyte podczas licznych staży, m.in. na Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Collegium Medicum UJ oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Moja praktyka zawodowa obejmuje również pracę w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu, w Stowarzyszeniu Siemacha oraz w poradniach psychologicznych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zarówno terapii grupowej, jak i indywidualnej, zdobyte m.in. podczas pracy na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym SCANMED w Krakowie. Obecnie zajmuję się problematyką psychosomatyczną w Szpitalu Św. Rafała.

W mojej pracy kładę nacisk na budowanie silnej relacji terapeutycznej z pacjentem, zapewniając przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów. Jestem zaangażowana w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy, aby móc skutecznie wspierać osoby potrzebujące pomocy psychologicznej.